
Флок пудра - вишукана велика. Колір салатового. р-р 1 мм. 100 гр.
150 ₴/100 г
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 грн
- Немає в наявності
- +380 (50) 222-42-42
Пудра має дуже ніжну, оксамитову, дрібну текстуру. Цей параметр використовується для створення додаткового об’єму і оксамитного ефекту під час створення кольорів з фоамрану.
ВВАЖАННЯ - скелезний флок погано підходить для поверхонь, які завжди будуть у контакті з іншими предметами або руками. Ця пудра підійде для статуеток, флористичного декору і поверхонь які ви не плануєте часто чіпати руками.
Флок - пудра легко лягає на будь-який клей, але біла краще наносити на клей який після висихання залишиться прозорим і не буде жовтіти з часом, наприклад Крістал Момент. Так само можна наносити флок на звичайну акрилову фарбу. Якщо вам потрібен насичений колір, спочатку насипайте акрилову фарбу в тон пудри і відразу засипайте це місце флоком.
Так само з флок пудрой можна експериментувати, змішують кілька кольорів, отримуються нові Відтінок.
Упаковка 100 грамів ціни 150 грн.
Основні атрибути | |
---|---|
Країна виробник | Китай |
Колір | Білий |
Користувальницькі характеристики | |
Тип | Флок |
- Ціна: 150 ₴/100 г